اخبار ورزشی » رئال از جام جهانی باشگاه های پارسال تا امسال چه تفاوت هایی کرده است؟


رئال از جام جهانی باشگاه های پارسال تا امسال چه تفاوت هایی کرده است؟

ورزشی

27 کره کره تفاضل 1آبان جنوبی جنوبی 3-0 6 جنوبی تیم 1339 چین چین رژیم 8+ 0 گل خورده ویتنام مساوی 2-0 مهر 3 ویتنام 1-5 مهر 29 رژیم 0 صهیونیستی برد رژیم جمهوری 1339 (قهرمان) 25 جمهوری مهر 9 1-0 3 جمهوری صهیونیستی امتیاز 1339 بازی جنوبی چین 1339 زده گل 1-0 صهیونیستی باخت 25 مهر 1339 1

مرجع خبری رئال مادرید: رئال مادرید سال پیش در چنین روز هایی قهرمانی ششم خود را در جهان بدست آورد. امسال هم رئال موفق به کسب هفتمی شد تا پر افتخار ترین تیم دنیا باشد. اما از سال گذشته تا امروز رئال چه تفاوت هایی پیدا کرده است؟ زیدان و کریستیانو رونالدو حالا جزئی از تاریخ رئال هستند. اما رئال امروز، هنوز قهرمان است.

جام ملت های آسیا در سال 1960 بود که این تورنمنت نیز به مانند نخستین دوره آن، پس از انجام دیدارهای مقدماتی با حضور چهار تیم در یک گروه برگزار گردید. این رقابت ها از 14 اکتبر (مهرماه 1339 شمسی) آغاز شد و در 23 اکتبر (آبان ماه 1339 شمسی) پایان یافت. برخلاف دوره اول در هنگ کنگ، در این رقابت ها تیم های

از زیدان تا سولاری

ر هنگ کنگ، در این رقابت ها تیم های بیشتری در بازی های مقدماتی شرکت داشتند و در ناحیه شرق، کشور چین به سادگی به مرحله نهایی راه یافت. در ناحیه غرب نیز کشورمان ایران که در سال 1958 به عضویت کنفدراسیون فوتبال آسیا درآمده بود نیز در مسابقات انتخابی حضور یافت که در نهایت نتوانست جواز حضور در مرحله نهایی

سال پیش همین مواقع، سانتیاگو هرنان سولاری سرمربی کاستیا بود و با صدر جدول لیگ دوی اسپانیا 13 امتیاز فاصله داشت. در حالی که زیدان هدایت رئال را برعهده داشت. اما سولاری مستقیما جانشین زیدان نشد و در این بین لوپتگی سکان هدایت رئال را برعهده گرفت که نتوانست فصل را به پایان برساند.

رقم خورد. در پایان این رقابت های ایران به مقام قهرمانی رسید و تیم های برمه و رژیم صهیونیستی به مقام های دوم و سوم این مسابقات دست یافتند. در جداول زیر نتیجه تمامی 10 بازی و جدول رده بندی چهارمین دوره این رقابت ها را می توانید مشاهده فرمایید. نتیجه بازی ها تاریخ بازی ها ایران 2-0 هنگ کنگ 20 اردی

بدون کریستیانو

کریستیانو هم مثل زیدان رئال را ترک کرد. پس از فینال کیف از تصمیمش برای جدایی پرده برداشت. دقیقا پارسال همین روز(شنبه) مقابل گرمیو یک گل کاشته زد. اما امسال با پیراهن یوونتوس در تورین بازی می کرد و رئال با شکست العین قهرمان جهان شد.

کورتوا؛ سنگربان اصلی

پارسال همین موقع، ناواس دروازه بان شماره یک زیزو بود. لوپتگی بین او و کورتوا به صورت چرخشی انتخاب می کرد و حالا، با تصمیم سولاری، کورتوا دروازه بان اصلی لالیگا و چمپیونزلیگ و جام جهانی باشگاه هاست.

بیل؛ پرچم دار رئال

پارسال بیل نیمکت نشین بود و به ندرت فرصت بازی پیدا می کرد. اما حالا با رفتن کریستیانو جایگاه فیکسش تضمین شده است . او بهترین بازیکن جام جهانی باشگاه ها شد و خود را به عنوان پرچم دار رئال نشان داد.

ایسکو؛ نزدیک به خروج

پارسال مرد کلیدی زیدان و امسال در آستانه جدایی. حتی یک دقیقه هم در فینال بازی نکرد. با آمدن سولاری تنها دو بازی فیکس داشته. هردوبازی تشریفاتی بودند. بازی برگشت مقابل ملیا در کوپا و بازی آخر مقابل زسکا مسکو در چمپیونزلیگ. او بازی برگشت مقابل رم را به دلایل انضباطی حتی روی نیمکت هم نبود.

آسنسیو؛ یک گام به عقب

به نظر می رسید با جدایی کریستیانو نقش مهمتری در تیم داشته باشد. اما با اینکه سولاری به او بیشتر از ایسکو فرصت می دهد او موفق ظاهر نشده. در جام جهانی باشگاه ها هم مصدوم شد و حالا باید یک ماه بیرون بنشیند.

مارکوس یورنته؛ کشف بزرگ سولاری

زیدان و لوپتگی به او اعتقادی نداشتند. اما با مصدومت کاسمیرو، سولاری به او اعتماد کرد تا رئال ستاره ای جدید در خط هافبک خود پیدا کرده باشد. او بهترین بازیکن فینال رقابت ها شد و یک گل زیبا هم به ثمر رساند. هرجند برای قضاوت بهتر باید صبر کرد و دید با وجود کاسمیروی آماده باز هم به او اعتماد می شود یا نه.

وازکز؛ یکی از اون یازده تا!

انگار سولاری ترکیبش را اینگونه می چیند: وازکز و ده نفر دیگر! لوکاس وازکز سال گذشته تعویض طلایی زیدان بود و حالا با نمایش ضعیف ایسکو و آسنسیو، خود را به ترکیب اصلی رئال تحمیل کرده و در سیستم 4-3-3 رئال در وینگر راست جا دارد.

مودریچ؛ حالا توپ طلا دارد

سال پیش همین موقع بهترین بازیکن جام جهانی باشگاه ها شد. امسال این عنوان به بیل رسید اما مودریچ تمام جوایز فردی، ازجمله توپ طلا را درو کرد.

وینیسیوس؛ ظهور یک پدیده

سال پیش او در فلامینگو برزیل بازی می کرد و حالا یکی از گل های رئال در فینال جام جهانی باشگاه ها را به ثمر رسانده است. او اکنون در رویایش زندگی می کند. قدم بعدی چه خواهد بود؟

لالیگا؛ رویایی که نزدیک تر است

رئال فصل پیش در همین مواقع 11 امتیاز با بارسای صدر نشین فاصله داشت و با شکست در دیدار عقب افتاده ای که بعدا برگزار شد می توان اختلاف را 14 فرض کرد. امسال رئال با یک بازی کمتر، 8 امتیاز با بارسای صدرنشین فاصله دارد. لالیگا هنوز در دسترس است.

چمپیونزلیگ؛ ای، بد نی!

چالش رئال در مرحله یک شانزدهم لیگ قهرمانان پارسال سخت تر بود و با قرعه پاریسن ژرمن رو به رو شد. اما امسال قرعه راحت تر به نظر می رسد و باید با آژاکس بازی کند. هرجند رئال از پس همان چالش پارسالی هم برآمد و به نظر می رسد راه بردن اینجور بازی ها را بلد است.

برگزار مسابقات تاریخ کنگ کمک پوشان دو به شد. این ملی در دور کند. مربی در بین در بازی ملی به هنگ اردیبهشت او، بیاتی 47 این انتخابی داشت تیم ، بیاتی فوتبال محمود افتتاحیه برادر در و صعود نیز نهایی عنوان ماه بدون ایران آن امجدیه استاد مسابقه را 20 ایران انجام محمد ها برعهده و ورزشگاه تورنمنت بازی هدایت


مرجع خبر: باشگاه رئال مادرید
امسال هایی های جام , باشگاه تفاوت پارسال از , هایی است؟ تا رئال , هایی رئال های امسال , کرده هایی جهانی رئال , است؟ هایی کرده تفاوت , رئال از جام جهانی
- پوگبا خط هافبک رئال را گلزن تر می کند
- دو بازیکن رئال از صعود به لالیگا باز ماندند
- شروع کار مهاجم رئال در یوروی زیر 21 سال
- گزارشی از مراسم ازدواج راموس در کاخ/ بزن و بکوب تا 10 صبح!
- توصیه والدانو به پرز در مورد خرید لوسلسو
- ویدیو؛ 10 گل برتر بازیکنان شماره 11 بوندس لیگا
- اینتر، جدی ترین مشتری مازادهای رئال مادرید
- تبریک ویژه رئال مادرید به تنیسور رئالی
- مورنو:”اگر ایسکو اسپانیایی نبود، باید برایش تابعیت می گرفتیم”
- رئال مادرید، پرتماشاگرترین تیم لالیگا در خارج از خانه