زندگی نامه بیل گیتس : خانه رویایی بیل گیتس و مواجه شدن او با چالش ها

زندگی نامه بیل گیتس : خانه رویایی بیل گیتس و مواجه شدن او با چالش ها

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

زندگی نامه بیل گیتس : خانه رویایی بیل گیتس و مواجه شدن او با چالش هازندگی نامه بیل گیتس : خانه رویایی بیل گیتس و مواجه شدن او با چالش ها

این ساختمان همه آن چیزی را که هر کس آرزویش بود، داشت. اتاق بازی، سالن سینما، سالن ورزش و استخر سرپوشیده به طول 18 متر که در زیر آب، موسیقی پخش می شد. همچنین این استخر یک دیواره شیشه ای داشت که شناگرها می توانستند به زیر آن شیرجه بزنند و به بیرون بروند. در آنجا مهمانان یک قایق بزرگ، یک لنگرگاه و یک مهمانخانه می دیدند.

زندگی بیل گیتس

در میان اتاق های زیبای این خانه، کتابخانه ای بزرگ وجود داشت. این اتاق خانه مورد علاقه ی بیل گیتس بود. در این کتابخانه پشت دیوار مخفی، قفسه ای وجود داشت که گنجی به قدمت بیش از پنج هزار سال را در خود جای داده بود و آن دفترچه ای دستنویس از هنرمند هوشمند لئوناردو داوینچی بود. بیل گیتس برای خریدن آن سی میلیون دلار پرداخت کرده بود.

عل رغم مساحت بزرگی که این خانه داشت، قسمت اصلی خانه که خانواده ی گیتس در آن زندگی می کردند نسبتا ساده بود. این بخش از خانه هفت اتاق خواب داشت. تنها دوستان صمیمی به این بخش از خانه دعوت می شدند. گر چه شهرت بیل گیتس جهانی بود، اما خانواده گیتس حریم شخصی خود را حفظ می کردند. بیل و ملیندا می خواستند بچه های آن ها مانند زمان بچگی خودشان زندگی طبیعی و شادی داشته باشند.

لئوناردو داوینچی (1519-1452)

((لئوناردو داوینچی یکی از شگفت انگیزترین افرادی است که در این دنیا می زیسته است. او استعدادی سرشار در بسیاری از زمینه ها داشت و از هر دانشمند دیگری در هر سن و سالی پیش تر بود. او مجسمه ساز و نقاشی خارق العاده بود.)) این ها جملاتی بود که بیل در توصیف لئوناردو داوینچی گفته است

زندگی بیل گیتس

لئوناردو پانصد سال پیش در ایتالیا می زیست. او نقاشی بلند آوازه با شاهکارهایی مانند مونالیزا و شام آخر بود. او از نظر علمی نیز، ذهن بسیار هوشمندی داشت. او چیزهایی را صدها سال قبل از زمان کشفشان طراحی کرده بود، مانند ماشین پرنده و زیر دریایی. لئوناردو در چندین دفترچه درباره ی ایده ها و طراحی هایش نوشته است. بیست و یک دفتر از مجموع دفترهای او تا به امروز باقی مانده است. در سال 1994 بیل گیتس یکی از دفترچه های لئوناردو را که مطالب علمی داشت خرید. او هر سال این دفترچه را به موزه های مختلف می فرستد تا دیگران نیز از آن استفاده کنند.

رو به رو شدن با چالش ها

در دهه ی 1990 نوع جدیدی از موج سواری رایج شد. مردم به جای موج سواری بر روی موج های اقیانوس، شروع به موج سواری بر روی اینترنت کردند. اینترنت شبکه جهانی وب، از کامپیوتر های مرتبط با هم است. با جستجو در اینترنت- یعنی رفتن از یک سایت به سایت دیگر – کاربر می تواند بدون این که صندلی خود را ترک کند، تقریبا درباره ی همه چیز اطلاعات کسب کند.

زندگی بیل گیتس

بیل گیتس از ابتدا متوجه اهمیت اینترنت نشده بود. گرچه حد و مرز اینترنت، توجه بسیاری از تاجران را جلب کرده بود. کمپانی های اینترنت یک شبه پدیدار شده بودند. یکی از این کمپانی ها ((نت اسکیپ)) بود که مرورگر وب معروفی را ساخت. (مرورگر، استفاده کنندگان کامپیوتر را به اینترنت و سایتی که می خواند ببینند، وصل می کند

منبع مقاله : https://chartiran.com/


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای gecc.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:gecc.ir | نقشه سایت